Kooperatív tanulási technikák

Erdei iskolaErdei iskolaerdeiiskola.lap.hu/9-99hu16725455042004-11-18 00:00:002023-01-01 04:58:24AdriennAdriennCentral Médiacsoport Zrt.centralmediacsoport@centralmediacsoport.hu2004

Meghatározás

A kooperatív tanulás során a csoport valamennyi tagjának érdeke, hogy valamit megtanuljanak. Mivel tanulás közben kölcsönösen függnek egymástól, ez a stratégia fejleszti a gyermekek figyelmét, empátiáját, felelősségvállalását, segítőkészségét, kommunikációját, szervezőkészségét, toleranciáját. Ez az oldal erdei iskolák szervezői számára gyűjt kooperatív tanulási technikákat és információkat a módszerről.

Hirdetés

Ön azt választotta, hogy az alábbi linkhez hibajelzést küld a lap.hu oldal szerkesztőjének. Kérjük, írja meg a szerkesztőnek a megjegyzés mezőbe, hogy miért találja a lenti linket hibásnak, illetve adja meg e-mail címét, hogy az észrevételére reagálhassunk!

Hibás link:
Hibás URL:
Hibás link doboza:Kooperatív tanulási technikák
Név:

E-mail cím: