Mi az erdei iskola?

Erdei iskolaErdei iskolaerdeiiskola.lap.hu/9-99hu16725455042004-11-18 00:00:002023-01-01 04:58:24AdriennAdriennCentral Médiacsoport Zrt.centralmediacsoport@centralmediacsoport.hu2004

Meghatározás

Az erdei iskola olyan, a környezet adottságaira építő többnapos tanulási forma, ahol a tananyag szervesen összefügg a tanítás helyszínével. A tudás tárgya az iskola természeti környezete, amiről a tanulók ismeretbővítő és képességfejlesztő céllal, aktív tevékenységen keresztül, főképp kooperatív tanulási technikák, kommunikációs gyakorlatok és projektmódszer alkalmazásával szereznek ismereteket. Ez az oldal az erdei iskolákkal kapcsolatos alapvető tudnivalókat gyűjti.

Hirdetés

Ön azt választotta, hogy az alábbi linkhez hibajelzést küld a lap.hu oldal szerkesztőjének. Kérjük, írja meg a szerkesztőnek a megjegyzés mezőbe, hogy miért találja a lenti linket hibásnak, illetve adja meg e-mail címét, hogy az észrevételére reagálhassunk!

Hibás link:
Hibás URL:
Hibás link doboza:Mi az erdei iskola?
Név:

E-mail cím: