Projektmódszer

LinkajánlásErdei iskolaErdei iskolaerdeiiskola.lap.hu/9-99hu14967678752004-11-18 00:00:002017-06-06 18:51:15AdriennAdriennCentral Médiacsoport Zrt.centralmediacsoport@centralmediacsoport.hu2004

Meghatározás

A projektmódszer olyan oktatási forma, ami egy cél elérését a valós életet reprezentáló tanulási tartalommal annak természetes tanulási környezetében valósítja meg. Ez az oldal erdei iskolák szervezői számára gyűjt projektötleteket és információkat a módszerről.

Szponzorált hirdetések

Hirdetés

Ön azt választotta, hogy az alábbi linkhez hibajelzést küld a lap.hu oldal szerkesztőjének. Kérjük, írja meg a szerkesztőnek a megjegyzés mezőbe, hogy miért találja a lenti linket hibásnak, illetve adja meg e-mail címét, hogy az észrevételére reagálhassunk!

Hibás link:
Hibás URL: